Službu ozonování nabízíme pro

Vzduchotechniku a podhledy

Náš tým si hravě poradí i s dezinfekcí hůře přístupných míst, kam se běžné dezinfekční prostředky nedostanou. Mechanické čištění není tak účinné v odstranění virů a bakterií ve vzduchotechnice, proto je ozonování tou správnou volbou. Máme na to profesionální přístroj, který je ideální pro stavby, kde je zapotřebí dezinfikovat malé prostory a zlepšit kvalitu vzduchu.

Domácnosti

V rámci domácího ozónování jsme schopni dezinfikovat byty, domy, sklepy, garáže i další bytové prostory. Naše dezinfekční služby zajistí maximální úroveň čistoty a bezpečí pro celou vaši rodinu i domácí mazlíčky.

Dopravní prostředky

Jsme schopni zbavit pachů, znečištění, plísní, virů a bakterií všechny osobní automobily, dodávky, nákladní vozy, autobusy nebo karavany.

Komerční prostory

Dezinfikujeme hotely, penziony, ubytovny, kanceláře, obchody a další komerční budovy s maximální péčí a nasazením.

Objednejte si nás

Zajímá vás ceník ozónování? 

Ozón účinně likviduje

Plísně

Dlouhodobá vystavení plísním může způsobit alergické reakce a respirační problémy, jako jsou podráždění nosu, hrdla a očí, svědění pokožky a bolesti hlavy. U náchylných jedinců může vést k trvalému poškození průdušek, a dokonce i k astmatu. Děti, starší lidé a chronicky nemocní jsou nejohroženější skupiny.

Zápach

Poradíme si s nežádoucími pachy, zápachy či obecně nepříjemnými vůněmi vzniklé z nejrůznějších zdrojů (např. z cigaretového kouře, spálenin, vaření jídel, čalounění, nábytku, z domácích zvířat).

Půjčovna profesionálních přístrojů

Pokud se sami cítíte na tuto činnost, tak Vám generátory ozonu půjčíme.

Doprava přístroje k Vám, seznámení s jejich obsluhou a poté opět odvoz přístrojů zpět jesamozřejmostí.

Ozonery jsou vybaveny programovatelným časovačem. K práci Vám postačí zásuvka 220 V 50/60 Hz a naše proškolení o ovládání přístroje a zásadách bezpečnosti práce.

V případě dlouhodobého pronájmu (v řádech týdnů) generátoru ozonu O3 Vám nabídneme velmi výhodné půjčovné.

V případě, že potřebujete přístroj celoročně a nechcete najednou vydávat hotovost a platit za servisní a jiné poplatky, Vám můžeme nabídnout výhodný celoroční pronájem s vyplývajícími výhodami.

V případě zájmu nás ihned kontaktujte.

machineAll