Služby, které vám můžeme nabídnout

Ozonovani.cz / Služby, které vám můžeme nabídnout

Plísně, houby a další běžné zdroje znečištění vzduchu, které jsou součástí našich domácností, mohou vyvolat alergie, astma, bakteriální nebo virové infekce či další zdravotní komplikace.

Proto je nezbytná pravidelná údržba obývaných prostor. Nejčastěji jsou k této údržeb používány standardní chemické přípravky s vysokým obsahem chlóru, což není ideální.

Proto vám nabízíme inovativní službu ozónování. Čištění ozónem patří mezi velmi účinnou, součastně však ekologickou dezinfekci.

K procesu používáme kvalitní a certifikované ozonové generátory, které splňují standardní požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví i životního prostředí.

odstranění bakterií

Co je to ozón?

kvalitní ozónový čistič

Ozón se nachází přirozeně v okolním prostředí. Jeho molekula se skládá ze tří atomů kyslíku (O3) a lidově se mu přezdívá „aktivní kyslík“. Pokud ovšem překročí určitou míru koncentrace, člověk jej zaregistruje prostřednictvím typického odéru.

Ozón má silně antioxidační a dezinfekční vlastnosti a vyniká svou mimořádně velkou mikrobiocidní účinností. Proto se využívá k dezinfekci a dezodorizaci nejrůznějších prostor. Protože po aplikaci nezanechává žádné stopy, nezpůsobuje alergické reakce či dýchací potíže, které mohou vytvářet například chemické dezinfekční prostředky. Navíc jeho použitím nedochází ke kontaminaci životního prostředí.

Ozón účinně likviduje:

  • spóry bakterií
  • viry
  • plísně
  • různé mikroorganismy
  • roztoče

Během ozónování navíc eliminujeme velmi široké spektrum patogenů, odstraňujeme nepříjemný zápach a nastavujeme nový standard čistoty prostředí.

Plísně

Máte doma plísně? Pro nás to není žádný problém. Zničíme veškeré plísně pomocí naší služby ozonování.

Zápach

Ani zápach není překážkou. Pomůžeme se vám zbavit zápachu z cigaret, zvířat a dalších nepříjemných zápachů.

Houby

Samozřejmě zničíme i veškeré kolonie hub, taktéž i malé spóry hub, které se u vás můžou vyskytnout.

Službu ozónování nabízíme pro

Domácnosti

V rámci domácího ozónování jsme schopni desinfikovat byty, domy, sklepy, garáže i další bytové prostory. Naše desinfekční služby zajistí maximální úroveň čistoty a bezpečí pro celou vaši rodinu i domácí mazlíčky.

generátor oźonu

Komerční prostory

Desinfikujeme hotely, penziony, ubytovny, kanceláře, obchody a další komerční budovy s maximální péčí a nasazením.

desiinfekce společenských místností

Dopravní prostředky

Jsme schopni zbavit pachů, znečištění, plísní, virů a bakterií všechny osobní automobily, dodávky, nákladní vozy, autobusy nebo karavany.

odstranění zápachu ve veřejné dopravě

Zajímá vás ceník ozónování? Naleznete ho  ZDE

5 důvodů, proč k čištění zvolit ozón:

  1. Ničí plísně, houby, viry, bakterie a další zdroje znečištění vzduchu
  2. Odstraňuje 100 % zápachu (pach nepřekrývá, ale eliminuje)
  3. Je nejsilnějším oxidačním činidlem
  4. Jde o zcela ekologický a bezpečný způsob dezinfekce
  5. Má široké spektrum využití

Bezpečnost na prvním místě

Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto během ozónování dodržujeme přesně předepsané postupy a bezpečnost práce. Jedině tak můžeme dosáhnout kýženého efektu bez negativních průvodních jevů. I když je ozón po překročení limitních koncentrací dráždivý, rychle (zhruba za 30 minut) se rozpadá na dvojatomový kyslík. Proto je zcela bezpečný a navíc jde o trvale udržitelný způsob dezinfekce a údržby domácností i komerčních prostor. Také se jedná o cenově dostupnou variantu a alternativu k placení finančně nákladných chemikálií.

Zaujalo vás ozónování? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře.