O nás

Ozonovani.cz / O nás

Kdo jsme a co děláme?

Doba, ve které žijeme, se nese v duchu boje spotřebitelů za ekologičtější a k přírodě šetrnější produkty. Rostoucí popularita zboží označeného jako „bio“ či „eko“ je toho jasným důkazem. Protože jsme zastánci životního stylu „nature friendly“, využili jsme další možnosti, jak omezit potenciálně škodlivé chemikálie v našich každodenních životech.

Přišli jsme s inovativní službou, nesoucí název ozónování (ozonizování). Ozón má silné oxidační schopnosti a kromě toho je při sterilizaci a dezinfekci:

desinfekce obytných prostor

  • více než 3000krát rychlejší než chlór,
  • 25krát efektivnější než kyselina chloritá (NOCL),
  • 2500krát účinnější než chlornan (OCL),
  • 5000krát silnější než chloramin (NH2CL)


 Kvalita ovzduší, kvalita života

 

Máte alergie na plísně a roztoče? A co viry a bakterie, které nemůžete vidět ani cítit, jako je E. coli, salmonela a stafylokok.  Odstraněním těchto nebezpečných látek z vašeho prostředí pomocí OZONOVANI.CZ , vytvoříme zdravější domov pro vás a vaší rodinu. Jsme specialisté na čištění vnitřního ovzduší.

Mimoto je naše služba ozónování zcela bezpečná a ekologicky šetrná. Pokud vás tedy v domácnosti trápí nepříjemný zápach, zatuchlina, nevzhledná a potenciálně nebezpečná plíseň, potýkáte se s astmatem, či častými respiračními onemocněními a alergiemi, neváhejte nás kontaktovat.

 


 Od prvního kontaktu o vás budeme pečovat

Tvoříme přátelský tým schopných profesionálů s letitými zkušenostmi, který o vás bude pečovat od prvního kontaktu. Rádi si vyslechneme váš příběh, na základě kterého vám doporučíme další postup. Mezi naše hlavní pilíře patří:

  • Silná orientace na zákazníka a zdravé prostředí, v němž žije
  • Efektivní účinnost použitého ozónu
  • Inovativní, obsáhlá a všestranná nabídka služeb
  • Zodpovědný a progresivní kolektiv profesionálů
  • Udržitelná služba bez vedlejších produktů
  • Cenově dostupné služby s maximální účinností

Použitý ozón sami vyrábíme přímo na místě, čímž odpadá riziko při následné manipulaci i během samotného použití. Nemusíte se bát ani znečištění a odpadají problémy také se skladováním nebo likvidací nebezpečných chemických látek.


Proč právě ozón?

K čištění bytů, kanceláří, veřejných budov či dopravních prostředků používáme ozón generovaný ve vysokých koncentracích, který proniká do všech zákoutí, textilií (koberce, závěsy, nábytek) a všude tam, kde je klasické čištění krajně neefektivní.

Proces ozónování je rychlý, přírodní, vysoce efektivní a účinný. Díky této službě dosáhnete nového standardu čistoty s minimální uhlíkovou stopou. Naše firma sídlí v Praze a síť spokojených zákazníků si buduje zcela inovativní službou i přátelským přístupem při zachování naprosté profesionality, pramenící z mnohaletých zkušeností. Více o našich službách se dozvíte zde.

Máte zájem o službu ozónování? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře.